Эксперт-юрист
Безвихідних ситуацій не існує

+38 044

221-25-26 Дзвоніть!

Знання. Досвід. Впевненість. Гарантія результату.

Експерт-Юрист

Реєстрація фізичних осіб-підприємців, реєстрація СПД, ФОП

Реєстрація СПД і ФОП в Києві

Реєстрація фізичної особи підприємця в Україні менш затратна ніж реєстрація юридичної особи, оскільки не вимагає обов’язкової наявності печатки (рішення про отримання печатки приймається Вами індивідуально, виходячи з Ваших особистих потреб і часто наявність печатки служить додатковим гарантом на додаток до Вашого підпису), відсутня необхiднiсть формування статутного капіталу, а також наявності орендованого приміщення, як місцезнаходження. Ви самі є підприємцем, а в якості Вашого місцезнаходження та приміщення для здійснення підприємницької діяльності виступає ваша домашня адреса.
Перед початком реєстрації фізичній особі підприємцю (реєстрація СПД фізичної особи) слід вирішити декілька питань, які значною мірою вплинуть на сам процес реєстрації.
Вони включають в себе вибір оподаткування та виду діяльності:
  • Для фізичних осіб підприємців, державою передбачена спрощена система оподаткування;
  • Спрощена, єдиний щомісячний податок;
  • Загальна з податком на прибутку компанії;
  • Загальна з ПДВ, яка включає податок на прибуток і ПДВ.
Реєстрація фізичних осіб підприємців (реєстрація СПД Київ) потребує вибрати саме ті види діяльності, які відповідають державнiй класифікації видів економічної діяльності (КВЕД). Як правило, вибирається один основний і п’ять додаткових видів. Поставтеся до вибору серйозно, оскільки, якщо ви неправильно внесете коди, вас чекає неприємна процедура перереєстрації.

Відкриття ФОП та СПД

Візьміть до відома, що необхідно завчасно з’ясувати, чи потрапляє обраний вид діяльності під ліцензування і патентування. Реєстрація фізичної особи, як підприємця в Українi здійснюється державним реєстратором в місцевій районній адміністрації згідно адреси реєстрації фізичної особи.
Далі Вам вже, як фізичній особі підприємцю належить зареєструватися в податковій службі, пенсійному фонді, відкрити рахунок в банку. Також фізична особа підприємець має право приймати найманих працівників на роботу.
Компанія «Експерт-Юрист» якісно і швидко здійснює відкриття ФОП, реєстрація ФОП Київ.